Olyan súlyos hibát talált valaki a Facebookon, hogy 40 millió forintot kapott érte
Megéri hibák után kutatni a Facebookban, a Meta ugyanis busás pénzjutalmat ad azoknak, akik találnak egyet, és jelzik is.
Megéri hibák után kutatni a Facebookban, a Meta ugyanis busás pénzjutalmat ad azoknak, akik találnak egyet, és jelzik is.
Súlyos sérülékenységet találtak a D-Link egyik hálózati eszközében, ráadásul a gyártó már nem is kiadni hozzá hibajavító frissítést.
Veszélyes használni a D-Link egyik routerét több biztonsági rés miatt – ráadásul a gyártó nem is fogja már foltozni a wifi szoftverét.
A Chrome böngészőben talált hibáért, valamint egy erről készült részletes jelentésért mostantól több mint a dupláját fizeti a Google.
Felszámolja a busás pénzjutalommal kecsegtető hibavadász programját a Google, mely a Play Áruház kínálatát volt hivatott biztonságosabbá tenni.
A telefonok frissítése fontos, ugyanis a gyártók sok esetben veszélyes biztonsági réseket foltoznak be. A Samsung esetében sincs ez másképp, egy minapi frissítés pedig annyira fontos ebből a szempontból, hogy még az amerikai kormány is erősen ajánlja.
Különös forrása van egy frissen felfedezett sebezhetőségnek: a Google Pixel készülékeket egy bolti demó mód teszi veszélyessé immáron hét éve. Ezt nem a Google fejlesztette, ráadásul a felhasználó nem is tudja törölni a probléma forrását jelentő alkalmazás.
Már elkezdte javítani a Sinkclose nevű biztonsági rést az AMD, mely jó eséllyel az ön számítógépében is ott tátong. Ez a jó hír. A rossz, hogy ha régebbi eszköze van, talán hiába várja a javítást.
Videónak álcázva települhetett egy veszélyes kártevő az androidos készülékekre, a sokak által kedvelt üzenetküldő alkalmazás, a Telegram hibája miatt.
Annyira bízik a rendszerei biztonságában a Google, hogy ötszörösére emelte a hibák felfedezéséért járó jutalmakat.
Mintha csak egy szöveges dokumentum lenne, úgy mentette nulla titkosítással a ChatGPT-vel folytatott beszélgetéseket a chatbot appja. Így akár rosszindulatú felek is hozzáférhettek teljes leiratokhoz.
Rendkívül gyorsan és hatékonyan lehet kihasználni az Intel CPU-kban talált hibát, de van azért egy jó hír is.
10-es skálán 9,8-as súlyosságú sebezhetőséget találtak egy D-Link hálózati eszközben, és további rossz hír, hogy az egyetlen megoldás drasztikus.
Komoly biztonsági problémát találtak az etikus hackerek a Rabbit R1-ben, és mire azt befoltozta a cég, jött egy másik.
Új szoftverfrissítést adott ki hét wifi routeréhez is az Asus. A patch egy olyan hibát is javít, melyet kihasználva a távoli támadók akár be is léphetnek az eszközökbe, átvéve felettük az irányítást. Frissítés már van, de telepíteni kell.
Olyan biztonsági résre derült fény a Windowsban, amin keresztül a hackerek könnyen megfertőzhetik rengeteg ember számítógépét.
Az elmúlt időszakban felgyorsultak az események a Chrome körül, csak úgy záporoznak a súlyos hibákat javító frissítések a böngészőhöz.
Hiába jelentették, az amerikai CSC ServiceWork semmit nem kezdett azzal a biztonsági hibával, amin keresztül rávehetők az internetre kötött mosógépek, hogy ingyen dolgozzanak.
Elég bedugni a gépbe a netkábelt, és egyetlen kattintás nélkül kerülhet egy sor vírus a Windows XP-re. Erre jutott egy kísérlet, mely egy évtizeddel a rendszer kivezetése után nézte meg, mennyire veszélyes használni a rendszert.
Három napon belül a második kritikus hibát javítja a Google a Chrome böngészőben.